Producent filtrów i komponentów
Wycena 0

Twója wycena jest pusta

Wyślij wycenę
plPL enEN

ARMA Bauteile - Producent filtrów przemysłowych i gastronomicznych

Firma Arma Bauteile Sp. z o.o. powstała z myślą o producentach sprzętu AGD, systemów odsysania, a także urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych przeznaczonych dla różnych gałęzi przemysłu. Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji filtrów gastronomicznych i przemysłowych. Ponadto zajmujemy się obrabianiem profili aluminiowych oraz komponentów ze stali nierdzewnej.

Oferujemy m.in. filtry lamelowe, kombinowane oraz okrągłe, a także komponenty z aluminium produkowane na zamówienie – spełniamy pod tym względem potrzeby klientów, zapewniając kompleksową realizację usługi. Współpracujemy z producentami z Turcji oraz Chin, aby dostarczyć branży przemysłowej i gastronomicznej najtrwalsze rozwiązania.

Wybierz kategorię:

O firmie

ARMA Bauteile Sp. z o.o.

Firma Arma Bauteile Sp. z o.o. jest kompetentnym dostawcą produktów z branży technologii filtrów i obrabiania profili aluminiowych.
 

  • Zaopatrujemy dużą liczbę znanych producentów urządzeń AGD, jak również firmy z innych segmentów branżowych.
  • Zapewniamy kompleksową obsługę i aranżujemy nasze usługi zgodnie z indywidualnymi życzeniami klienta.
  • W połączeniu z naszą produkcją w Turcji i Chinach oferujemy konkurencyjne i elastyczne rozwiązania. W tym celu stworzyliśmy dodatkowe oddziały sprzedaży i logistyki, aby być blisko naszych klientów i jako wiarygodny dostawca spełniać również lokalne wymagania.
Czytaj więcej