Producent filtrów i komponentów
Wycena 0

Twója wycena jest pusta

Wyślij wycenę
plPL enEN

ARMA Bauteile - Producent filtrów przemysłowych - Obróbka profili aluminiowych

Arma Bauteile Sp. z o.o. proponuje wyroby najwyższej jakości – dostępne od ręki albo na indywidualne zamówienie. Firma to ceniony producent filtrów przemysłowych i gastronomicznych, które wykorzystywane są m.in. w urządzeniach AGD oraz w wentylacji czy klimatyzacji. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się wydajność i precyzja działania.

Produkty mają odpowiednią specyfikację i konkretne przeznaczenie, co w efekcie, przedłuża żywotność. Są specjalistycznie dopasowane – w sprzęcie AGD zaleca się modele tłuszczowe, a bezpieczna wentylacja powinna być wyposażona we filtr wilgoci. Części stalowe wyróżnia odporność na korozję, wilgoć oraz wysoką temperaturę.

Filtry przemysłowe to nie jedyny mocny punkt firmy Arma Bauteile. Poddawanie przez nich obróbce profili aluminiowych jest gwarancją kompleksowo i skrupulatnie przeprowadzonej usługi. Otrzymany element jest w pełni funkcjonalny i zgodny z oczekiwaniami klienta. 

W zależności od zapotrzebowania komponenty stalowe i profile aluminiowe mogą zostać przygotowywane na wymiar. Ważne jest dobranie produktów pod miejsce planowanego montażu. Obróbka i wytwarzanie każdego filtra są więc efektem pracy kompetentnego dostawcy oraz producenta.

Wybierz kategorię:

O firmie

ARMA Bauteile Sp. z o.o.

Firma Arma Bauteile Sp. z o.o. jest kompetentnym dostawcą produktów z branży technologii filtrów przemysłowych i obrabiania profili aluminiowych.
 

  • Zaopatrujemy dużą liczbę znanych producentów urządzeń AGD, jak również firmy z innych segmentów branżowych.
  • Zapewniamy kompleksową obsługę i aranżujemy nasze usługi zgodnie z indywidualnymi życzeniami klienta.
  • W połączeniu z naszą produkcją w Turcji oferujemy konkurencyjne i elastyczne rozwiązania. W tym celu stworzyliśmy dodatkowe oddziały sprzedaży i logistyki, aby być blisko naszych klientów i jako wiarygodny dostawca spełniać również lokalne wymagania.
  • Rozbudowaliśmy naszą produkcję o uchwyty i profile dla przemysłu mebli kuchennych oraz łazienkowych, które możemy dostarczać w różnych kolorach anodowanych i kolorach specjalnych (lakierowanie proszkowe). Nasze kolory dobrze komponują się z nowymi wzorami kolorystycznymi piekarników i lodówek.
Czytaj więcej