Producent filtrów i komponentów
Wycena 0

Twója wycena jest pusta

Wyślij wycenę
plPL enEN

O firmie


Strona główna / O firmie
Strona główna
o-firmie.jpg (99 KB)

Firma Arma Bauteile Sp. z o.o. jest kompetentnym dostawcą produktów z branży technologii filtrów i obrabiania profili aluminiowych.

    • Klientom dostarczamy wyłącznie sprawdzone i solidne rozwiązania w postaci filtrów gastronomicznych w wielu modelach, a także komponentów wykonanych ze stali nierdzewnej i aluminium.

    • Zaopatrujemy dużą liczbę zarówno znanych producentów urządzeń AGD dostępnych na polskim rynku, jak i firmy z innych segmentów branżowych. Jesteśmy gwarancją kompleksowo świadczonej usługi. Powierzone zadania realizujemy zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów.

  • Oferujemy konkurencyjne i elastyczne rozwiązania, będące wynikiem połączenia naszych działań z produkcją w Turcji. W tym celu stworzyliśmy dodatkowe oddziały sprzedaży i logistyki – wszystko to po to, aby być blisko naszych klientów i jako wiarygodny dostawca spełniać również lokalne wymagania. Dzięki temu możemy realizować nawet najbardziej ambitne zadania i zarazem rozwijać sposoby produkcji.
  • Rozbudowaliśmy naszą produkcję o uchwyty i profile dla przemysłu mebli kuchennych oraz łazienkowych, które możemy dostarczać w różnych kolorach anodowanych i kolorach specjalnych (lakierowanie proszkowe). Nasze kolory dobrze komponują się z nowymi wzorami kolorystycznymi piekarników i lodówek.